Uvažujete o změně dodavatele plynu?

Konec roku 2012 se pomalu blíží ke konci a na začátku toho nového nás čeká zdražování plynu a energií obecně. Možná už dlouho uvažujete změnu dodavatele plynu a s největší pravděpodobností to necháváte na poslední chvíli. Už vám, ale moc času nezbývá a pokud chcete změnit dodavatele plynu, tak teď nebo nikdy. Zatímco dřív si nebylo z čeho vybírat, nyní se na českém trhu vyskytuje tolik dodavatelů plynu, že z toho jde hlava kolem. Ale abych vám trochu pomohla s výběrem té nejvýhodnější nabídky, tak si teď představíme RWE plyn.

Seznamte se …

Jedná se o silnou mezinárodní energetickou skupinu RWE, která nabízí domácnostem a firmám své služby v energetické oblasti. Řídící roli má zahraniční partner RWE plyn a v České republice nalezneme celou síť poboček v krajských a několika větších městech. Distribuční služby zajišťují správu a údržbu.

Ceny RWE plynu

Aktuální ceník RWE najdete na internetových stránkách společnosti společně se seznamem jednotlivých tarifů, jako je RWE Standard, RWE Profit nebo RWE Optimal. Rozhodně nezapomeňte využít kalkulačku cen plynu! Díky této online kalkulačce hravě zjistíte, kolik by jste zaplatili za konkrétní spotřebu RWE plynu a budete to moci porovnat s jinými dodavateli plynu.

Ceník RWE plynu vám napoví, že u této společnosti nebudete mít nejlevnější plyn, ale nezapomínejte, že nejlevnější nutně neznamená nejvýhodnější. Na rozdíl od ostatních dodavatelů plynu, RWE vám cenu plynu kompenzuje širokou nabídkou profesionálních služeb, péčí o zákazníky a spolehlivou dodávkou zemního plynu. RWE Brno nabízí svým zákazníkům benefity ve formě slev, věrnostních bonusů a jiných produktů.

Co ovlivňuje konečnou cenu plynu?

Konečná cena plynu se skládá ze dvou položek – regulovatelná a neregulovatelná část. Regulovatelná část představuje náklady spojené s distribucí plynu. Neregulovatelná část značí cenu za odebraný objem plynu klientem.

 

Napsat komentář