Najděte si nejvýhodnějšího dodavatele plynu

Kalkulátor plynu

Jednou z nejdůležitějších komodit, jež je využívána denně v mnoha domácnostech, firmách a průmyslových odvětvích, je plyn. Plynné zlato představuje významný zdroj energie, který nás zahřeje, pomůže nám uvařit a posvítí nám. Cena plynu je i přes prognózy do budoucnosti o snížení ceny stále vysoká, a proto mnoho odběratelů hledá toho nejvýhodnějšího dodavatele.

Bezkonkurenčním pomocníkem při výběru nejvýhodnějšího dodavatele plynu je kalkulátor plynu, jež je k dispozici online na www.srovnejenergie.cz/plyn . Kalkulátor plynu nám umožňuje srovnání cen plynu jednotlivých dodavatelů dostupných na našem trhu (např. RWE, ČEZ, EoN, Bohemia Energy Enetity, Centropol aj.). images

Do výpočtu nejsou zahrnovány ceny z minulého období, ani případné změny ceny v budoucím období. Výpočet je prováděn na základě aktuálních ceníků jednotlivých dodavatelů plynu a jsou do něho zahrnuty všechny služby související s danou komoditou (distribuce, platba za jistič apod.).

K porovnání cen plynu Vám stačí do formuláře kalkulátoru plynu zadat:

• jsem domácnost nebo podnikatel
• region
• stávající dodavatel
• spotřeba v KWh
• příjmení
• jméno
• telefon
• email

Po vyplnění formuláře kliknete na porovnat a zobrazí se Vám nezávislé a kompletní porovnání nabídek dodavatelů plynu na trhu. Ze zobrazené nabídky si určitě vyberete toho nejvýhodnějšího dodavatele plynu, o kterém si můžete v sekci dodavatelé zjistit obchodní podmínky (výpovědní doba, poplatky, možnosti plateb), jeho přednosti (individuální přístup, flexibilita, kontaktní místa, energie z obnovitelných zdrojů) a v neposlední řadě jaké zkušenosti mají s vybraným dodavatelem plynu jiní zákazníci.

Po zvolení dodavatele plynu bude pro Vás zpracována smlouva a plná moc, které Vám přijdou elektronicky, příp. poštou. Smlouvu a plnou moc zkontrolujete, příp. doplníte, podepíšete a odešlete zpět poštou. Smlouva bude předána novému dodavateli plynu a ten dá výpověď Vašemu stávajícímu dodavateli plynu. Od nového dodavatele obdržíte podepsanou smlouvu se závazným datem začátku dodávek a rozpis zálohových plateb. Vy si již jenom nastavíte platby na účet nového dodavatele. Změna dodavatele energie obvykle trvá 3 a více měsíců a to především kvůli výpovědní době.

Napsat komentář